Przemysł

Bank Rezerw Federalnych - kontrola oprocentowania kredytów hipotecznych

By 13 marca 2020 No Comments

Właściciele domów są często bardzo zainteresowani systemem Banku Rezerw Federalnych. Za każdym razem, gdy spotykają się zarząd, oprocentowanie kredytów hipotecznych jest zagrożone.

Bank Rezerw Federalnych

System Rezerwy Federalnej działa jako bank centralny Stanów Zjednoczonych. Rezerwa Federalna, założona w 1913 r., Określa politykę pieniężną i finansową dla branży finansowej i handluje za granicą. Rezerwa Federalna działa również jako bank dla rządu federalnego. Po złożeniu odprawy wraz ze zwrotem podatku ląduje on w Rezerwie Federalnej.

System Rezerwy Federalnej składa się z 12 oddziałów. Biuro w Nowym Jorku jest głównym biurem z innymi biurami w całym kraju.

Podstawową rolą Rezerwy Federalnej jest manipulowanie polityką fiskalną. Celem jest optymalizacja gospodarki w celu stworzenia stabilnej, przewidywalnej sytuacji, w której firmy mogą funkcjonować. Zmienne klucze ekonomiczne, takie jak stopy procentowe, mogą prowadzić do chaosu. Na przykład pod koniec lat siedemdziesiątych stopy procentowe wzrosły do ​​późnych nastolatków, powodując znaczne spowolnienie gospodarcze.

Rezerwa Federalna kontroluje oprocentowanie kredytów hipotecznych w wyjątkowy sposób. Wiele osób błędnie uważa, że ​​stopy procentowe są faktycznie ustalane przez Rezerwę Federalną. Oczywiście nie są. Zamiast tego Rezerwa Federalna określa bezpośrednio stopy procentowe, przy których bank może pożyczyć pieniądze innemu bankowi. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Każdy bank w Stanach Zjednoczonych musi zatrzymać procent swoich aktywów finansowych. Innymi słowy, bank jest zmuszony otworzyć rachunek oszczędnościowy. Chociaż tych pieniędzy nie można pożyczyć konsumentom, można je również pożyczyć innym bankom. W zamian za pożyczkę bank zgadza się na spłatę pożyczki według stopy procentowej zwanej stopą funduszy federalnych. Rezerwa Federalna określa stopę funduszy federalnych. Kiedy tu jesteś, Alan Greenspan podniósł kurs o ćwierć punktu, o tym właśnie mówią.

Prawdopodobnie zastanawiasz się, jak stopa podstawowa może potencjalnie wpłynąć na oprocentowanie kredytów hipotecznych. Chociaż nie ma bezpośredniego połączenia, jest praktyczne. Banki zasadniczo reagują na główną stopę procentową rządu federalnego, w szczególności na to, czy została ona podwyższona, czy obniżona. Jeśli kluczowa stopa zostanie podniesiona o ćwierć punktu, możesz spodziewać się nieznacznego wzrostu oprocentowania kredytów hipotecznych. Rynek obligacji wpływa również na oprocentowanie kredytów hipotecznych, więc nie zobaczysz dokładnie takiego samego ruchu jak stopa federalna.

System Rezerwy Federalnej dokłada wszelkich starań, aby pozostać w tle. Jednak większość ludzi uważa, że ​​to prawdziwa siła gospodarki, a nie polityka.