Przemysł

Czy odkrycie Nikoli Tesli dotyczące generowania elektryczności z ogólnodostępnej energii promieniowania było skuteczne?

By 12 marca 2020 No Comments

Wynalazek Tesli z mocą energii promieniowania może być odpowiedzią na pytanie, jak uzyskać darmową energię elektryczną
Energia promienista może być odpowiedzią na globalne zapotrzebowanie na drogie i szkodliwe dla środowiska zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Nikola Tesla, wybitny naukowiec z czasów Thomasa Edisona i Marconiego, odkrył energię promieniowania i sposoby jej wykorzystania do zapewnienia darmowej energii elektrycznej.

Był człowiekiem, który przyniósł prąd przemienny (AC) do naszych domów, chociaż zaprzeczał Edisonowi, który był głęboko przekonany, że prąd stały to przyszłość - ale nadal przyznał, że się mylił i że był największy był błędem, jaki kiedykolwiek popełnił.

Ponadto Tesla była entuzjastycznie nastawiona do generowania darmowej energii elektrycznej i była odpowiedzialna za budowę pierwszej elektrowni wodnej.

Ogromną zaletą korzystania z energii promieniowania jest to, że wytwarza ona energię elektryczną z fal elektromagnetycznych, które są obfite w atmosferze przez cały czas - w dzień iw nocy i we wszystkich warunkach pogodowych.

Z drugiej strony naturalne źródła energii, takie jak słońce (energia słoneczna) lub wiatr (energia wiatrowa), zależą od nasłonecznienia lub wiatru i mogą okazać się kosztowne.

Powrót do energii promieniowania to główne pytanie ...

Czy energia promieniowania może być praktycznym i niedrogim rozwiązaniem do zasilania domu?

Energia promienista, która jest naturalnym źródłem energii i jest ogólnie dostępna, z pewnością należy postrzegać jako źródło energii przyszłości, ale tylko garstka naukowców była w stanie efektywnie wykorzystać ten zasób.

Jednym z tych niesamowitych wynalazców był Dr. Nikola Tesla (a ostatnio Paul Baumann w Szwajcarii). Każdy z tych wynalazców pokazał wielu ludziom, którzy doświadczyli go na własne oczy, „zimną” formę energii elektrycznej, którą można wytworzyć przy stosunkowo dużej ilości energii za pomocą prostego sprzętu.

Kiedy energia promieniowania zostanie przekształcona w użyteczną energię elektryczną, pełni tę samą funkcję co normalna energia elektryczna, ale za ułamek kosztów, co może mieć ogromny wpływ nie tylko na zwykłe gospodarstwa domowe, ale także na naszą planetę.

Początkowe narzędzia pracy Tesli były dość duże i zdecydowanie niepraktyczne do normalnego użytku domowego, chociaż udało mu się znacznie zmniejszyć je do wielkości walizki.

Chociaż było to około 100 lat temu, jego wynalazki i prace zostały dopiero niedawno zbadane przez naukowców, którzy byli w stanie udoskonalić i opracować swoje projekty w celu stworzenia modelu, który będzie używany w każdym gospodarstwie domowym do generowania darmowej energii elektrycznej do zasilania Z Twojego sprzętu gospodarstwa domowego można korzystać.

Czy potrafisz zbudować własne urządzenie Tesla do zasilania domu?

Podsumowując: urządzenie promieniowania radiacyjnego Tesli, które wykorzystuje swobodną energię (fale elektromagnetyczne) w atmosferze, która jest następnie doprowadzana do obwodu składającego się z kondensatora i transformatora obniżającego napięcie, który zapewnia stały prąd prądu użytecznego.

Podczas gdy Tesla był dość sceptyczny co do swojego wynalazku generowania darmowej energii elektrycznej z energii promieniowania, wiele osób eksperymentowało z jego technologią i udało się wydobyć znaczne ilości energii elektrycznej z jego projektu, co sugeruje, że jego wynalazek jest absolutnie wiarygodny było.

Wynalazek Tesli był odtąd postrzegany jako niezawodny proces wytwarzania energii i zasadniczo składa się z komponentów, w tym dużej metalowej płyty, która jest wystarczająco wysoko zawieszona, aby pochłonąć energię z atmosfery, która jest następnie przenoszona do kondensatora ładującego prąd.

Technologia ta została opracowana, dopracowana i zapakowana w użyteczną konstrukcję, która może być zbudowana w domu przez odpowiednio kompetentną złotą rączkę w celu zapewnienia skutecznego rozwiązania darmowego zasilania ...