Przemysł

Czy powinienem zerwać z moją oddaną, kontrolującą, zazdrosną dziewczyną?

By 13 marca 2020 No Comments

Ona chce wiedzieć, gdzie jesteś przez cały czas i wymaga, abyś dzwonił cały dzień, aby się zameldować. Daje to złym okiem każdej z twoich koleżanek i przyjaciół. Chce, żebyś zawiódł wszystkich swoich przyjaciół. Chce całkowicie skupić się na sobie i nienawidzi tego, kiedy wychodzisz z chłopcami. Wzywa cię do podjęcia zobowiązań, na które nie jesteś gotowy, takich jak: B. Umowa lub zobowiązanie. Czujesz się, jakbyś chodził po skorupkach jaj, ilekroć jest w pobliżu.

Czy ta oddana dziewczyna brzmi jak ktoś, z kim się spotykasz? Jeśli tak, twój związek potrzebuje pomocy.

Oddana dziewczyna jest pod każdym względem bezpiecznym składnikiem katastrof. Może nie być świadoma wszystkich negatywnych psychologicznych, a nawet fizycznych konsekwencji, jakie będzie miało dla ciebie twoje zachowanie. Zdrowy związek powinien być miejscem, w którym czujesz się bezpiecznie i rozwijasz indywidualnie oraz w parach. Kompromis jest kluczem, a jeśli twój związek wydaje się bardziej sytuacją zakładnika niż partnerstwa, nadszedł czas, aby ponownie zbadać niektóre rzeczy.

Ale czy możesz wyjść ze związku z oddaną dziewczyną? Możesz przyzwyczaić się do sytuacji, aby nigdy nic z tym nie zrobić. Lub możesz czuć się zbyt niekomfortowo, aby zgłosić problemy, ponieważ boisz się odpowiedzi. W końcu nie wiadomo, jak zazdrosny przyjaciel może zareagować na złe wieści. Możesz nie znaleźć siły, by iść, ponieważ tak naprawdę nie chcesz jej skrzywdzić ani zobaczyć, jak płacze, lub możesz czuć, że zbytnio na tobie polega i nie jest w stanie przeżyć sama. A może istnieją bardziej praktyczne powody, które Cię powstrzymują, takie jak dziecko, wspólna dzierżawa lub wspólne zwierzę domowe. Oczywiście żaden z tych powodów nie jest dobrym powodem do pozostania w toksycznym związku.

A może wcale nie masz ochoty utrzymywać związku i po prostu odkładasz nieuchronną separację. Może jest zjazd rodzinny lub specjalna okazja, albo ważne wydarzenie w pracy jest tuż za rogiem, albo czekasz na idealną okazję. Prawda jest taka, że ​​nigdy nie ma idealnego czasu na zerwanie związku. Jeśli opóźnisz to, co nieuniknione, wyrządzasz jej i sobie krzywdę, marnując czas, który można poświęcić na leczenie lub szukanie nowego związku.

Jeśli warto uratować swój związek, kluczowe jest poinformowanie o problemie i możliwych rozwiązaniach. Poinformuj swojego partnera, że ​​czujesz, że ma on zbyt dużą kontrolę nad związkiem i że większa swoboda jest korzystna dla was obojga. Ważne jest ustanowienie otwartych kanałów komunikacji, w których można wspólnie omawiać problemy bez wahania i strachu.

Jeśli jesteś w związku z oddanym przyjacielem i potrzebujesz pomocy, odwiedź moją stronę internetową, aby znaleźć mój przewodnik na temat tego, jak podjąć działania w celu naprawy lub pozostawienia złego związku. Nawet jeśli w tej chwili wydaje się to niemożliwe, możesz mieć szczęśliwy związek, na jaki zasługujesz.