Przemysł

Electronic fly swatter - Twoja tajna broń do kontrolowania much

By 13 marca 2020 No Comments

Muchy mogą być ogromnym bólem, kiedy dostaną się do twojego domu. Będąc w domu, będą ci przeszkadzać podczas próby jedzenia. Niosą wiele różnych szczepów bakterii i wirusów, które mogą być przenoszone na ludzi. Psują jedzenie, na którym wylądowali. Muchy składają jaja co kilka tygodni, aby mogły rozmnażać się na ogromnym poziomie z jednego źródła pożywienia.

Do niedawna jedynym niezawodnym sposobem na zabicie muchy było użycie rozprysku muchy. Historycznie rzecz biorąc, to proste urządzenie ręczne jest zwykle małym prostokątnym arkuszem lekkiego, elastycznego, wentylowanego materiału przymocowanego do lekkiego drutu lub plastikowego uchwytu. Wentylacja zmniejsza opór wiatru i ułatwia trafienie szybko poruszającego się celu jak mucha. Jak niewątpliwie nauczyłeś się na własnej skórze, podstawowym problemem związanym z tym projektem jest to, że muchy mogą wyczuć ruch powietrza pocisku i odlecieć w ostatniej chwili.

Teraz nowoczesna technologia ma rozwiązanie, aby pozbyć się much w domu. Elektryczne muchówki są ręcznymi urządzeniami do zwalczania szkodników. Przypominają rakiety tenisowe, których można użyć do szybkiego i czystego zabijania owadów. Elektroniczny rozprysk muchy emituje krótki, ale silny prąd lub porażenie prądem, gdy przewodząca część owada mostkuje połączenia urządzenia. Większość klap elektrycznych jest wykonana w podobny sposób i składa się z rączki zawierającej baterie oraz mechanizmu ładowania, zwykle kondensatora lub transformatora, dla elektrycznie naładowanej siatki na powierzchni głowy.

Elektryczne rozpryskiwanie much jest niezwykłym urządzeniem. Jest lekki i działa za każdym razem. Bez odwagi, bez zamieszania, bez emocji. Elektryczna mucha zabija nie tylko muchy, ale także komary, ćmy i pająki, które wchodzą do domu jako nieproszeni goście. Nie musisz już czekać na lądowanie muchy ani próbować przewidzieć, dokąd skoczy mucha.

Wiele zalet elektrycznego rozprysku muchy to:
• Nie trzeba czekać na lądowanie owadów. Możesz go zabić w powietrzu.
• Owad ginie przy pierwszym uderzeniu.
Czyszczenie nie stanowi problemu. Po prostu stuknij swatter nad koszem.
• Łatwy. Łatwy do trzymania.
• Wszechstronny: może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz. Pomaga utrzymać pszczoły i muchy z dala od pikników.
• Zdrowe życie: mniej much oznacza mniej bakterii i chorób.

Działanie Electric Flyswatter jest dość proste. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć kciukiem przyjaznego dla użytkownika przycisku, jednocześnie przesuwając swatter w powietrzu. Jeśli chcesz poczekać, aż owad wyląduje, po prostu przytrzymaj klapkę nad owadem za pomocą łatwego w użyciu przycisku. Jak tylko owad wejdzie w kontakt z siatką, owad otrzymuje krótki porażenie prądem i umiera. Elektroniczny chwytacz much robi wszystko dla ciebie, elektryzując owada na tyle, aby go zabić. Jedyne, co musisz tutaj zrobić, to stuknąć martwego owada w kosz na śmieci, a pozbędziesz się problemu.