Przemysł

Kontrola zapachu prącia wywołanego przez alkohol

By 13 marca 2020 No Comments

Dla wielu latem lato było szczególnie upalne - i więcej niż kilku facetów poradziło sobie z tą trudną sytuacją upałów, odrzucając sporą część zimna. Podczas gdy mroźne piwo czuje się szczególnie dobrze, gdy temperatura wzrasta, możliwe jest, że picie alkoholu - w postaci piwa, wina lub sznapsa - przyczynia się do zapachu prącia u niektórych mężczyzn. A ponieważ zapach penisa jest dużym problemem dla zdrowia prącia dla wielu, a letnia pogoda może również przyczynić się do zwiększonego zapachu penisa, chłopcy mogą chcieć podjąć pewne kroki, aby rozwiązać ten problem.

Zapach alkoholu i penisa

Szczerze mówiąc, spożywanie alkoholu nie tylko tworzy zapach prącia. Raczej spożywanie alkoholu, szczególnie w dużych ilościach, wiąże się ze zwiększonym zapachem ciała dookoła, w tym penisa. Paskudny blask, że alkohol może dać oddech - szczególnie rano po upuszczeniu zbyt wielu osób - jest już znany. Ale w niektórych przypadkach alkohol może wytworzyć zapach, który przenika całe ciało.

Ten zapach ciała na bazie alkoholu częściej występuje u osób, które zwykle piją nadmierne ilości alkoholu. W przypadku alkoholika rezultatem może być długotrwały aromat i konieczne jest dokładne „wysuszenie”, zanim zapach zniknie.

Jednak w przypadku sporadycznego użytkownika alkoholu problem zwykle powstaje w wyniku sporadycznych „napadów”, w których mężczyzna, który zwykle pije tylko niewielką ilość alkoholu naraz, wypada za burtę i pije dużo więcej niż zwykle. Kiedy osoba pije z umiarem, ciało zazwyczaj metabolizuje około 90% alkoholu. Pozostałe 10% jest uwalniane z organizmu poprzez oddawanie moczu i pot. Jeśli jednak mężczyzna pije jednocześnie za dużo alkoholu, organizm metabolizuje niższy procent i coraz bardziej spocony.

Alkohol wydzielany przez pot ma wyraźny i nieprzyjemny aromat, a jeśli opuści ciało przez pot wokół penisa, powstały zapach penisa może być szczególnie wysoki.

Co robić

Oczywiście najłatwiejszym sposobem uniknięcia tego szczególnego problemu z zapachem prącia jest nie picie. (A jeśli dana osoba ma problemy z piciem, profesjonalna pomoc w zaprzestaniu picia może mieć dużą różnicę w znacznie ważniejszych obszarach niż kontrola zapachu prącia). Jednak dla osób pijących okazjonalnie istnieją pewne sposoby na obniżenie poziomu alkoholu. powiązany zapach penisa.

- Powstrzymaj się. Spędzanie czasu między napojami daje ciału więcej czasu na metabolizowanie większej ilości alkoholu.

- pić wodę. Dobre nawodnienie pomaga również w metabolizmie. Picie szklanki wody między piwami może mieć znaczenie. Przenosi także więcej alkoholu do układu moczowego, dzięki czemu jest mniej dostępny do pozbycia się przez pory skóry.

- Nie pij na czczo. Z tego samego powodu część jedzenia pomaga wchłonąć część alkoholu.

- Nie mieszaj napojów. Zapachy wydają się być silniejsze, jeśli mieszanina zawiera kilka różnych alkoholi.

- Utrzymaj zdrowie penisa. Zwalczanie zapachu prącia spowodowanego spożyciem alkoholu jest znacznie łatwiejsze, jeśli sam penis jest w dobrej formie. Łatwym sposobem na osiągnięcie tego celu jest codzienne stosowanie kremu zdrowotnego dla penisa premium (Pracownicy służby zdrowia zalecają olej Man 1 Man, który klinicznie udowodniono, że jest łagodny i przyjazny dla skóry). . Jednym z wielu składników, które powinien zawierać skuteczny krem, jest witamina A. Witamina ta znana jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, które mogą pomóc w wyeliminowaniu uporczywego zapachu penisa. Krem powinien również zawierać kwas alfa-liponowy. Jest to silny przeciwutleniacz i jest potrzebny do ograniczenia szkód spowodowanych stresem oksydacyjnym, które mogą wynikać z obecności nadmiaru wolnych rodników.