Przemysł

Kontroluj swoje pragnienie nieuczciwej żywności

By 13 marca 2020 No Comments

Czy kiedykolwiek miałeś to PILNE ... to ŁAPIENIE, jedząc coś, o czym wiesz, że i tak nie zrobisz, ale jesteś po prostu zainteresowany? Następnie, po oddaniu się czemuś, albo czujesz się kiepski, albo pobity, ponieważ nie możesz się kontrolować.

Cóż ... to się nazywa bycie człowiekiem. Ale to nie znaczy, że powinieneś zagrać kartę ofiary i założyć, że wszystko się ZDARZYŁO. Ten sposób myślenia prowadzi do przejadania się i otyłości ... a następnie budzisz się następnego ranka, zastanawiając się, dlaczego twoja klatka piersiowa pęka po przewróceniu. (zakładając, że jesteś facetem ... oczywiście)

Pokażę ci, jak kontrolować swoje przytłaczające pragnienie i od czasu do czasu cieszyć się małymi smakołykami. Właściwie mam teraz bar Oh Henry Pro, ale jest ku temu dobry powód. Widzisz, dzisiaj jest piątek ... co oznacza, że ​​to mój „rozpieszczający dzień”.

Oszczędzam się w piątki, nie jem w regularnych odstępach czasu, mogę zjeść coś lub dwa i ogólnie cieszyć się dobrym jedzeniem, które zaspokoi moje pragnienia. Robi to dwie rzeczy. Jedna ... kontrola porcji, a dwie to spójność.

Zanim przejdziemy dalej, chciałbym zapewnić, że nie wszystkie moje posiłki i przekąski polegają na upijaniu się fast foodów w moim „dniu rozpieszczania”. Mam nawyk jedzenia dobrego jedzenia i tego nawyku nie można złamać ... w żadnym wypadku. Więc proszę, nie przesadzaj i nie mów: „Och, dzisiaj jest rozpieszczający dzień… czas, aby spotkać się z McDonalda na śniadanie, lunch i kolację! Mmm, uwielbiam to!”

Ale twoje ciało ma to ... stary! Musi być równowaga!

To jeden ze sposobów zaspokojenia głodu, ale co, jeśli poczujesz ochotę w normalny dzień? Co robisz ... poczekaj, aż „rozpieszczasz dzień”?

Cóż, Mógłbyś to zrobić ... ale jesteś początkującym i zabraknie ci siły. Oszalejesz, jeśli tylko poczekasz na ten dzień, a kiedy nadejdzie, zjesz dwa razy więcej, niż miałbyś, gdybyś poczuł pierwszy głód.

Widzisz, OSTATNĄ rzeczą, którą chcemy zrobić, jest wymazanie całej ciężkiej pracy, którą wykonaliśmy na początku, a wszystko, czego potrzebujesz, to odpocząć w „rozpieszczającym dniu” i wracasz pierwsze miejsce. Wspominam użycie „Dni Odprężenia” z wielkim wahaniem ... ale uważam, że są rozsądną nagrodą, jeśli zainwestujesz w pracę.

Dlatego powinieneś znaleźć alternatywy dla pożądanego fast foodów w normalne dni.

Moim słabym punktem jest kręgle. Mój Boże ... przemijalność i słodycz są nie do odparcia! Ale znalazłem swojego zastępcę. ZAMROŻONE WINOGRONY!

Spróbuj tego ... kup ciemne beznasienne winogrona (ich słodkie słodkie) i włóż je do zamrażarki, aż będą twarde jak skała. Następnie wyciągnij je i zjedz je ... smakują LEPSZE niż kręgle. W rzeczywistości nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałem cukierki.

Jeśli znajdziesz zdrowy zamiennik swojego ulubionego śmieciowego jedzenia, prawie nigdy do niego nie wrócisz. Możesz coś zrobić od czasu do czasu, ale to cię nie kontroluje.

Więc śmiało, znajdź rozpieszczony dzień i znajdź zdrowe produkty zastępcze dla swoich upragnionych potraw, a będziesz na dobrej drodze.

Wreszcie, możesz pozwolić, aby „dzień rozpieszczania” wygasł, jeśli chcesz ... to tylko zwiększa twoje szanse na sukces.