Reklama

Macha flagą baseballu

By 13 marca 2020 No Comments
seo" data-max-rows="2">

Czy baseball ma gumę, jelita i siłę jelit, aby pokazać, jak trudni mogą być ci letni chłopcy, aby walczyć i wyeliminować plagę związaną z narkotykami? Cały świat interesuje się wszelkimi środkami podejmowanymi lub nie podejmowanymi w celu uwolnienia naszego kraju od chmury ciemności po naszej grze.

Chłopcy w młodości byli narażeni na grę o nazwie „Capture The Flag”. Ta gra lub kłótnia nie była czymś, z czym mogły się wplątać nieśmiałe lub słabe nerwy. To był naprawdę konkurs surowej wytrzymałości i chęci postawienia flagi po zwycięskiej stronie. Równoległe porównanie przy użyciu terminu „Capture the Flag”, który wymagał wytrzymałości, oraz „Show The Flag”, który sygnalizuje wytrzymałość i przyjaźń, jest potrzebne baseballowi w tym okresie historii.

Załóżmy, że każda drużyna baseballowa, która jest odpowiednia dla tej kredowej faul linii i wchodzi na nią i zajmuje swoją pozycję na diamentie, robi to z częścią przysięgi skautów, która jest mocno zakotwiczona w ich umysłach. Sprawny fizycznie, przebudzony psychicznie i szczery moralnie. Dzięki tej determinacji chcielibyśmy i powinniśmy walczyć z małpą hormonu wzrostu z baseballu.

Okej, stare powiedzenie buta tego nie robi, ale dowód jest w toku. W tym momencie Capture the Flag staje się rzeczywistością. Jako zwycięzca dużego sportowego wyzwania istnieje dobrze znana, ale prawdziwa myśl: „Teraz możemy pojechać do Disneylandu”.

Co powiesz na większą i lepszą wycieczkę o dużo większej życzliwości i światowej klasy znaczeniu? Przyjdź zwycięzca baseballu z upragnionym tytułem World Series od udokumentowanych i sprawdzonych twardych graczy i zdobądź symboliczny „Capture the Flag”. oraz trasa koncertowa „Przedstawiamy nasz chorąży narodowy”.

Stany Zjednoczone podniosły „flagę przyjaźni” naszych okrętów i pojazdów morskich wchodzących do zagranicznych portów w całej naszej znakomitej historii. Teraz pozwól letnim chłopcom, naszemu Zespołowi Mistrzów Świata, wejść na statek morski, czy to jednym z naszych lotniskowców, pancerników czy krążowników, i nawiązać przyjacielski kontakt na całym świecie.

Zasadniczo zamierzamy zaoferować naszym światowej klasy zwycięzcom wizytę i misję dobrej woli o ogromnym znaczeniu. Nazywamy rejs „Capture the Flag” i „Show The Flag” i organizujemy uroczystości u wybrzeży przyjaznych narodów na całym świecie, co czyni Amerykę wspaniałą i obejmuje naszą wspaniałą grę w baseball.

Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z historią naszej gry w baseball, a znajdziesz ciekawe i inspirujące zastosowania. Nasza gra w baseball umocniła dobrą wolę w wielu krajach na całym świecie.

Jakie zwycięstwo świętujemy? Wyeliminowanie plagi stworzonej w naszych domach klubowych i na boiskach baseballowych z nagrodą i dzielenie się ze światem porażką wynikającą z problemu narkotykowego.

---- Co robisz teraz, gdy jesteśmy mistrzami świata w baseballu? ----

Teraz jesteśmy na najlepszej drodze, aby zaprowadzić nasze światła przyjaźni i kolory narodowe do przyjaznych zagranicznych portów i podzielić się symboliką naszych dwóch osób. Pokonaliśmy naszego wroga z problemami narkotykowymi i jesteśmy mistrzami świata w baseballu, godnymi tego „zdobycia flagi” i naszej woli pokazania amerykańskiej flagi na całym świecie.

Profesjonalny baseball nie pozwala na to, aby mieć problem z podbitym okiem i nie być mądrzejszym od piątej równiarki, aby przewyższyć wolę gryzienia zębów.

Batter Up ---- Zagrajmy w piłkę ...