Przemysł

Nikola Tesla Generator - prawda czy fikcja?

By 12 marca 2020 No Comments

Jeśli jest jedna rzecz reklamowana przez Internet, jest tam duża liczba oszustw; Jednym z najstarszych jest oszustwo generatora Tesli. Chodzi o to, że Tesla wynalazł sposób na gromadzenie darmowej energii, a firmy energetyczne utrzymały w tajemnicy to urządzenie do generowania energii, aby nadal zarabiać.

Tesla był wynalazcą i inżynierem elektrykiem na przełomie XIX i XX wieku. Jako wynalazca pomógł opracować najnowocześniejsze systemy elektryczne. Bez Tesli nowoczesna sieć energetyczna, z której korzysta większość z nas, nie zostałaby wynaleziona. Problem z Teslą polegał na tym, że był on trochę poza systemem wierzeń większości uczonych tamtych czasów. Z tego powodu jest on związany z takimi rzeczami, jak oszustwo generatora Tesli i inne żarty, które krążą w Internecie.

Od dawna istnieje przekonanie, że możliwe jest zbieranie darmowej energii, która przepływa wokół wszechświata.

Zdolność do generowania własnej energii wyeliminowałaby firmy energetyczne z działalności, a jeśli istnieją osoby zarabiające duże pieniądze, takie jak firmy elektroenergetyczne na świecie, znajdą się ludzie, którzy chcą uwierzyć w oszustwa, takie jak oszustwo generatora Tesli. Chociaż prawda jest taka, że ​​każdego dnia bezpłatna energia przepływa z otaczającego nas wszechświata, nie ma wystarczającej mocy, aby zasilić coś, co potrzebuje elektryczności. W najlepszym dniu liczni producenci darmowej energii faktycznie tracą energię szybciej niż wytwarzają. Pierwszym sygnałem, że oszustwo generatora Tesli jest tylko oszustwem, jest to, że ktoś, kto naprawdę miał te plany, podarowałby je ludzkości w celu ulepszenia planety, lub bardziej prawdopodobny scenariusz byłby dla oferenta, który zaoferuje najwyższą cenę sprzedać i sprzedać na emeryturę.

Czy to naprawdę ma sens, że musisz kupować plany tylko ze strony internetowej i nigdy więcej nie potrzebujesz prądu? OK, więc musi być spisek, w przeciwnym razie wszyscy miliarderzy, którzy zarabiają pieniądze kupując i sprzedając energię, byliby bez działalności. Problem z oszustwem generatora Tesli polega na tym, że jedynymi ludźmi, którzy zarabiają pieniądze, są ci, którzy są gotowi wytropić tych, którzy są wyjątkowo łatwowierni lub skrajnie paranoikami jakiejkolwiek teorii spiskowej.

Podczas gdy większość ludzi, którzy zakochali się w oszustwie generatora Tesli, opowiadają wspaniałe historie o tajnych stowarzyszeniach, które faktycznie rządzą światem oraz o tym, że wszyscy po prostu nie wiemy, co się naprawdę dzieje, prawda jest taka, że nic nie jest przed nikim ukryte.

Prawdziwymi ofiarami takich oszustw generatora Tesli są ludzie, którzy wydają ciężko zarobione pieniądze na kartkę papieru, planując coś naukowego. Twórca tego i wszystkich oszustw wydaje około trzech centów na drukowanie rzeczy, które sprzedaje za dwadzieścia dolarów. Teraz jest spisek, ta grupa pozbawionych skrupułów ludzi, którzy kradną obiecujące pieniądze.